[مجموع امتیاز: 0 میانگین امتیاز: 0]

اینستاگرام این روزها یکی از پرکابرترین برنامه های جامعه مجازی به حساب می آید کاربران بسیاری را جذب خود کرده است. درنسخه های جدید انستاگرام قسمتی به نام لایو فعال شده بود که به شما اجازه پخش آنلاین ویدیو و به اشتراک گذاشتن آن ویدیو با دوستان خود را به شما میداد.

اینستاگرام به تازگی گزینه ای در قسمت لایو خود ایجاد کرده است که به شما این امکان را میدهد تا هرکدام از دوستان خود را که میخواهند دعوت کنند تا با یکدیگر بصورت دو نفره برای مخاطبانشان لایو بگذارند.

آموزش به اشتراک گذاشتن لایو دونفره:

ابتدا برنامه اینستاگرام خود را به ورژن ۲۰.۰.۰ بروز رسانی کنید سپس وارد برنامه انستاگرام شوید گزینه دوربین که در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد را بزنید.

پس از ورود به قسمت ایستوری گزینه Start Live Video بزنید تا قسمت لایو شما آغاز شود.

پس از آغاز لایو در قسمت پایین شکلک هایی موجود است که در این نسخه به قسمت لایو اضافه شده است بروی آنها کلیک کنید.

با ورود به این قسمت می توانید یکی از دوستانتان را که در حال مشاهده لایو ویدیو شما می باشد و می خواهید با او بصورت مشترک لایو بگذارید را انتخاب کنید ، توجه کنید کسانی بصورت کمرنگ می باشند را نمی توانید انتخاب کنید.

پس از انتخاب شخص مورد نظر پیامی به شما ارسال میشود بر این مبنا که ” آیا میخواهید با شما بصورت مشترک لایو به اشتراک بگذارید؟ ” پس از قبول کردن این درخواست توسط فرد مورد نظر شما میتوانید بصورت مشترک لایو را به اشتراک بگذارید.

پس از قبول کردن درخواست شما صفحه لایو به دو قسمت تقسیم میشود تصاویر هردونفر شما در آنجا پخش و قابل مشاهده می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *